Par mums

   

Par mums

Uzņēmums WMT Baltic - viens no lielākajiem piegādātājiem materiālu, vizuālā dizaina, interjera dizaina un reklāmas nozarēs, kā arī izstrādātājs un  polimēro, pašlīmējošo materiālu ražotājs. Atsevišķa mūsu biznesa joma  ir - polimēru lokšņu plastikāti, to pārdošana un apstrāde.

Mums ir biroji dažādās valstīs, savs tirdzniecības tīkls, kā arī preču ražotne.

Kā viss sākās

Mēs uzsākām savu darbību kā mazs uzņēmums, kurš apstrādāja plastikātus un izgatavoja produkciju reklāmas kompānijām. 20 gadu gaitā, mēs piedāvājām mūsdienīgus materiālus un modernus tehniskos risinājumus, kā arī sākām patstāvīgi izstrādāt materiālus un ražot tos.

Mūsu darbības lauks - kur mēs strādājam

Mūsu birojs atrodas Rīgā (Latvija) un mēs tradicionāli strādājam ar Baltijas valstīm - Lietuva, Igaunija (Viļņa-ofiss). Kā arī ir ofiss Kijevā (Ukraina). Mūsu loģistikas centrs veic materiālu piegādi mūsu klientiem: Krievija, Ukraina, Baltkrievija, Kazahstāna, Moldāvija, Gruzija u. c.

Mūsu specializācija

  • Inovāciju un mācību centrs - mūsu komanda izstrādā jaunas tehnoloģijas pašlīmējošo un polimēru materiālu pielietošanā, kā arī piedāvājuma metodiku dažādiem tirgiem. Mēs izstrādājam tehnoloģiskos ciklus produkta ražošanai dizainā, reklāmā, kā arī citās industrijās. Lasīt vairāk
  • Ražošana - mēs izgatavojam savā tehnoloģiskajā bazē (vairāk nekā 1500m2) polimēros materiālus, gatavus ruļļu materiālus drukas industrijā, kā arī divpusējās līmlentes dažādām darbības jomām. Lasīt vairāk
  • Pārdošana un klientu serviss  - mēs veiksmīgi piedāvājam mūsu klientiem pilnu klientu servisu, kas ietver sevī reklāmas materiālu, lokšņu plastikātu, ko izmanto celtniecības nozarē, piedāvājumu. Lasīt vairāk
  • Tehniskais centrs - mēs veiksmīgi piedāvājam tehniskos risinājumus drukas, transfēro iekārtu pielietošanā, kā arī frēzēšanas iekārtu pielietošanā grafikas industrijā (Roland, Epson). Mums ir arī savs tehniskais servisa centrs. Lasīt vairāk
  • Loģistika - pašu noliktavas komplekss (virs 2000m2) ļauj ātri nokomplektēt materiālus un nogādāt tos pasūtītājiem dažādās valstīs (Krievija, Ukraina, Baltkrievija, Kazahstāna).

Mūsu principi

  • - vienmēr atvērti jaunam
  • - kreatējam risinājumus
  • - palīdzam mūsu klientiem attīstībā

Mūsu partneri

Vairāk nekā 10 gadus mēs piedāvājam tirgū slavenu ražotāju produkciju - Roland, Neschen, Poli-Tape, KPMF, Kommerling u.c.

 

 

 

 

WMT Baltic, SIA ir noslēdzis 2016.gada 25.maijā līgumu Nr.SKV-L-2016/337 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par "atbalsta saņemšanu komersantiem".

WMT Baltic, SIA  ir noslēdzis 2015. gada 15. martā līgumu Nr.L-ĀTA-15-2642 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par projekta ”WMT Baltic dalība starptautiskajā izstādē ICE Europe 2015”īstenošanu, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds.

 

WMT Baltic, SIA  ir noslēdzis 2014. gada 5. novembrī  līgumu Nr.L-ĀTA-14-2431 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par projekta ”WMT Baltic dalība starptautiskajā izstādē FESPA Digital 2014”īstenošanu, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds.